Dziś kończymy wspaniałą przygodę z naszym Clio Sport, które trafiło w dobre ręce i nadal będzie rywalizować w GSMP. Dla nowego właściciela to moment kupna szybkiego samochodu - więc konkurencjo nie spij. A dla nas to początek nowej lepszej przyszłości w wyścigach jak i w rajdach.

wtorek, 12 grudzień 2017 21:00

Rajd Podkarpacki

W ubiegły weekend zakończylismy z Wojtkiem Witkowskim sezon rajdowy. Jesteśmy bardzo zadowoleni ponieważ ukończylismy wszystkie rundy Rajdowych Mistrzostw Podkarpacia zajmując pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej.

piątek, 10 listopad 2017 06:24

Revline Racing Team po 3. Rajdzie Grodzkim

Prawdziwie jesienna pogoda, przeplatana nawet opadami śniegu towarzyszyła zawodnikom ścigającym się w 3. Rajdzie Grodzkim, stanowiącym rundę Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Podkarpacia. W tych trudnych warunkach doskonale spisali się Marcin Wilusz i Wojciech Witkowski w barwach Revline Racing Team. Załoga Automobilklubu Małopolskiego zwyciężyła w swojej klasie, zajmując przy tym doskonałe, drugie miejsce w klasyfikacji generalnej zawodów.

wtorek, 24 październik 2017 05:24

Revline Racing Team po Wyścigu Górskim Prządki

14. edycja Wyścigu Górskiego Prządki zakończyła sezon 2017 w Górskich Samochodowych Mistrzostwach Polski. Na trasie z Korczyny do Czarnorzek ścigało się ponad 60 zawodników, w tym Marcin Wilusz w Renault Clio klasy E1-2000. Pierwszy start reprezentanta Revline Racing Teamu w nowym samochodzie okazał się nadspodziewanie udany, ponieważ pierwszego dnia zawodów Marcin Wilusz uplasował się w czołowej piątce klasy, a w niedzielę zapisał na swoje konto komplet punktów za zwycięstwo w E1-2000.

Strona 1 z 5