Ponad stu kierowców wzięło udział w dziesiątej edycji Wyścigu Górskiego Limanowa - Przełęcz pod Ostrą. Na liczącej 6,5 kilometra trasie mogliśmy podziwiać stawkę Mistrzostw Polski uzupełnioną o zawodników klasyfikowanych w Mistrzostwach Europy w Wyścigach Górskich. Z bardzo dobrej strony pokazał się w Limanowej reprezentant Revline Racing Team-u - Marcin Wilusz, który za kierownicą swojej Hondy Civic Type-R dwukrotnie zwyciężył w klasie N-2000 i po sześciu rundach GSMP zajmuje pierwsze miejsce w swojej kategorii. Teraz przed zawodnikami tylko kilka dni przerwy i już w kolejny weekend najlepsi polscy "górale" zmierzą się na trasie w słowackich Banovcach, gdzie rozegrane zostaną łączone rundy Mistrzostw Polski oraz Mistrzostw Słowacji.

W miniony weekend do podgorlickiego Małastowa przyjechali zawodnicy ścigający się w ramach Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski. Na trasie prowadzącej na szczyt Przełęczy Małastowkiej pojawiło się ponad 60 kierowców, w tym Marcin Wilusz w Hondzie Civic Type-R. Reprezentant Revline Racing Team pokazał się podczas 3. i 4. rundy GSMP z bardzo dobrej strony, zajmując odpowiednio pierwsze i drugie miejsce w klasie N-2000.

44. edycja Bieszczadzkiego Wyścigu Górskiego rozpoczęła sezon 2018 w Górskich Samochodowych Mistrzostwach Polski. Na malowniczo położonej trasie z Wujskiego do Tyrawy Wołoskiej ścigało się ponad stu zawodników z siedmiu krajów, w tym Marcin Wilusz w barwach Revline Racing Team. Zawodnik używający po raz pierwszy na trasach wyścigów górskich Hondy Civic Type-R zaprezentował się w Bieszczadach z bardzo dobrej strony – pierwszą rundę GSMP zakończył na drugim miejscu w klasie N-2000, by drugiego dnia pewnie w tej kategorii zwyciężyć.

Już tylko kilka dni dzieli nas od rozpoczęcia sezonu 2018 w Górskich Samochodowych Mistrzostwach Polski. Od wielu lat zmagania rozpoczyna Bieszczadzki Wyścig Górski, który w tym roku odbędzie się już 44. Na trasie z Wujskiego do Tyrawy Wołoskiej ścigać się będzie aż 113 zawodników z sześciu krajów, a jednym z nich będzie Marcin Wilusz, broniący barw zespołu Revline Racing Team. Zawodnik Automobilklubu Małopolskiego przedstawi w Górach Słonnych Hondę Civic Type-R i będzie to jego pierwszy występ tym samochodem w GSMP.

Strona 1 z 7