piątek, 11 sierpień 2017 17:28

Revline Racing Team zwycięża w swojej klasie w Wyścigu Górskim Banovce i przygotowuje się do Rajdu Rzeszowskiego

Revline Racing Team zwycięża w swojej klasie w Wyścigu Górskim Banovce i przygotowuje się do Rajdu Rzeszowskiego fot. Grzegorz Kozera

Wyścig górski AUTOPOLA Jankov vŕšok 2017 otworzył drugą połowę sezonu w Górskich Samochodowych Mistrzostwach Polski. Na starcie zawodów w okolicach słowackich Banovców nad Brebravou stanęło ogółem prawie stu zawodników, w tym Marcin Wilusz w barwach Revline Racing Team. Dla kierowcy Automobilklubu Małopolskiego wyścig okazał się być bardzo udany, ponieważ obie rundy GSMP zakończył on odpowiednio na drugim i pierwszym miejscu w klasie A/PL-Clio.


Marcin Wilusz: To był świetny weekend, przede wszystkim dlatego, że udało mi się przełamać serię drugich miejsc i w niedzielę wygrać w klasie Clio, dokładając do tego wyniku trzecie miejsce w całej grupie A/PL, w której startuje wiele mocniejszych od naszego Renault samochodów. Mimo wakacyjnego czasu nie mamy jednak czasu na odpoczynek i świętowanie sukcesu, ponieważ już w czwartek startuje 26. Rajd Rzeszowski, runda rajdowych Mistrzostw Europy oraz Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Mamy ten zaszczyt, że w tej drugiej w naszym kraju najważniejszej rajdowej imprezie pojedziemy jako samochód funkcyjny. Wprawdzie nie będziemy mieli mierzonego czasu, ale możliwość przejechania ponad dwustu kilometrów oesowych po tak trudnych trasach będzie doskonałym treningiem przed przyszłym sezonem, w którym zamierzamy bardziej zaangażować się w rajdy i pojawić się na odcinkach specjalnych nowym samochodem.  

Partnerami zespołu są: Producent olejów Revline i Jasol; Stara Wędzarnia Frysztak, a także MarWil – dystrybutor drewna opałowego na trasie Sanok  - Krosno – Jasło. Za obsługę techniczną samochodów odpowiada Materniak Autosport, a patronat medialny sprawuje TVP 3 Rzeszów oraz portal Krosno112.pl. Więcej informacji o zespole można uzyskać na stronie internetowej www.marcinwilusz.pl oraz na profilu Facebook pod adresem: https://www.facebook.com/revlineracingteam.