czwartek, 17 sierpień 2017 07:04

Revline Racing Team przed Wyścigiem Górskim Sopot

Sezon Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski wkracza w decydującą fazę. Przed nami dwa ostatnie wyścigowe weekendy, a pierwszy z nich już za kilka dni rozpocznie się w Sopocie. W stawce ponad 70 zawodników, którzy zgłosili się do tych zawodów nie zabrakło wicelidera klasy A/PL-Clio Marcina Wilusza, który za kierownicą Renault Clio bronił będzie barw zespołu Revline Racing Team.

Marcin Wilusz: Miasto Sopot pozornie nie ma nic wspólnego z górami, ale staraniem organizatorów na trasie z Sopotu do Gdyni już po raz dwudziesty odbędzie się wyścig górski. To szybka i wymagająca pełnego skupienia droga, więc trzeba będzie zachować maksimum koncentracji podczas jazdy. Po udanych zawodach w Banovcach wciąż liczymy się w walce o tytuł mistrzowski w klasie A/PL-Clio, więc mogę obiecać, że podczas nadmorskich rund GSMP dam z siebie wszystko, żeby ten cel osiągnąć. Trzymajcie więc kciuki i widzimy się na mecie w niedzielę!

Partnerami zespołu są: Producent olejów Revline i Jasol; Stara Wędzarnia Frysztak, a także MarWil – dystrybutor drewna opałowego na trasie Sanok - Krosno – Jasło. Za obsługę techniczną samochodów odpowiada Materniak Autosport, a patronat medialny sprawuje TVP 3 Rzeszów oraz portal Krosno112.pl. Więcej informacji o zespole można uzyskać na stronie internetowej www.marcinwilusz.pl oraz na profilu Facebook pod adresem: https://www.facebook.com/revlineracingteam.